Новини

Члени СПУ Дубенщини інспектуватимуть кар’єри району.

<P>Cоціалісти Дубенщини інспектуватимуть кар’єри району, повідомили у прес-службі РОО СПУ місцевим ЗМІ.
<P>Рішення перевірити стан та провести інвентаризацію наявних у районі кар’єрів було прийняте на останній сесії Дубенської районної ради.
<P>Цю проблему підняла фракція соціалістів у Дубенській райраді разом з іншими депутатськими фракціями. Актуальність питання кар’єрів для Дубенщини важко переоцінити, адже останнім часом у районі значно загострилася проблема несанкціонованого добування корисних копалин, а також значно піднялися ціни на будматеріали вапнякового характеру. Подібних кар’єрів по видобуванню вапняків у Дубнівському районі налічується близько 65.
<P>При налагодженій системі надрокористування, кар’єри Дубенщини мали б приносити у бюджет району суттєві кошти. Той стан, який склався на даний час, не лише не приносить прибутків до скарбниці району, а й сприяє зростанню злочинності. За рішенням сесії Дубенської районної ради утворено тимчасову депутатську комісію з інспекції та інвентаризації кар’єрів. До складу комісії увійшов голова фракції СПУ у Дубенській районній раді Олексій Кулініч.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса