Статті

Чоловік побив дільничного міліціонера

<P>Капітан Рівненського міського відділу міліції Анатолій Яроменко із служби потрапив у нейрохірургічне відділення міської лікарні. Там 29 січня він, схоже, й зустріне свій 31-й день народження.
<P>Офіцер працює старшим дільничним на мікрорайоні «Північний» у Рівному. У капітана міліції лікарі виявили черепно-мозкову травму та перелом носа.
<P>— Будинок на вул. Князя Романа — це не моя дільниця, але піти туди мене попросив колега, дільничний Олег Баришнюк, який обслуговує цю дільницю, — розповів кореспонденту «РВ» капітан Яроменко. — Він отримав виклик з Князя Романа, де чоловік бив дружину. Я згодився допомогти колезі. Потерпілу ми побачили на вулиці. Її чоловік з 4-річним сином зачинився у квартирі. Ми постукали, проте господар дверей нам не відчинив. Сіли біля будинку на лавочці, щоб взяти у потерпілої пояснення. Щойно почали розмовляти, як вийшов її чоловік. Ми представилися, що є працівниками міліції, та сказали, що хочемо взяти у нього пояснення, але чоловік почав втікати. Я побіг за ним і вже майже наздогнав, той зупинився і сильно вдарив мене кулаком в обличчя. Я не очікував такої реакції від незнайомця. Я впав, більше нічого не пам’ятаю, опритомнів у машині швидкої допомоги. Мені потім розповіли, що коли я впав, чоловік почав бити мене ногами по голові.
<P>Хуліганом виявився 29-річний Олександр. Анатолій Яроменко зізнався журналістам, що хоча й працює дільничним вже сім років та часто доводиться розбиратися у чужих сімейних конфліктах, побили його вперше. Він каже, що не налаштований вороже до свого кривдника.
<P>Обставини конфлікту зараз вивчає прокуратура м.Рівного. Кривдник міліціонера виявився… цілком тверезим.
<P>— Це підтвердила й експертиза. Чоловік є підприємцем, два роки зовсім не вживає спиртного, але конфлікти з дружиною у нього траплялися. За фактом опору працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків та за фактом навмисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконання цим працівником службових обов’язків порушені кримінальні справи — за ч. 2 статтей 342 і 345 Кримінального кодексу України. Підозрюваного ми затримали на три доби. Давати нам свідчення чоловік категорично відмовився, — повідомив «РВ» старший слідчий прокуратури м.Рівного Олег Шрам.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса