Статті

Чому загинув тренер із боксу?

<P>У свої 58 колишній спортсмен, тренер з боксу, ніколи не скаржився на здоров’я та займався улюбленою справою. Юрій Тончук виховав чимало перспективних спортсменів і користувався авторитетом як серед молоді, так і серед колег-тренерів.
<P>Як розповіли друзі та колеги по спорту, причини смерті важко логічно пояснити. Юрій Тончук підготував на міжнародний турнір із боксу, який проходив минулих вихідних у Рівному, своїх вихованців. Але коли у суботу ввечері розпочалися виступи його спортсменів, на здивування усіх, тренера ніде не було. Головний секретар змагань зацікавився причиною його відсутності, але всі пошуки не дали жодних результатів.
<P>Після закінчення змагань друзі та колеги зниклого підняли тривогу.
<P>Чергова по гуртожитку, де зупинилася команда пана Юрія, повідомила, що о четвертій годині ранку він вийшов із приміщення. А у восьмій ранку у суботу, 28 жовтня, його забрала “швидка”. Оскільки потерпілий був без свідомості і документів при собі не мав, медикам не вдалося ідентифікувати особу.
<P>Теоретично, після того, як невідомого привезли, із лікарні повинні були повідомити міліцію. Але, за словами бухгалтера спортивного товариства “Колос”, яка знала покійного більше 20 років, на своє звернення у міліцію знайомі тренера отримали відповідь, що у лікарню справді поступила людина, але із іншим прізвищем і ім’ям. Тому до лікарні ніхто так і не поїхав.
<P>Тим часом, за словами лікаря Рівненської міської лікарні, який чергував у неділю, потерпілий не приходив до тями і шансів на життя практично не мав. Інформацію про характер та можливі причини травм лікарі не розголошують, мотивуючи це тим, що керівництво лікарні не дозволяє коментувати такі випадки.
<P>Директор спортивного товариства “Колос” та близький друг тренера Юрій Соколовський разом із дружиною, обдзвонивши всі морги та лікарні, вирішили поїхати і на власні очі переконатися, що Тончука там таки немає. У понеділок зранку, прибувши у міську лікарню на вулиці Мірющенка, подружжю повідомили, що один потерпілий помер за десять хвилин до їхнього приїзду. Тому вони побачили лише труп свого друга.
<P>Згодом пан Юрій повідомив цікаві факти. Згідно із заключенням судмедекспертизи, причиною смерті визначалася черепно-мозкова травма, але правоохоронні органи повідомили рідним загиблого, що причиною смерті стало сильне алкогольне отруєння. Характер травм важко пояснити необережним падінням у стані сп’яніння.
<P>У вівторок Юрія Тончука похоронили у місті Острозі, де він і проживав.
<P>Правоохоронні органи поки що не поспішають із висновками щодо цієї справи. Залишається не з’ясованим, як могла неопізнана людина пролежати декілька діб у лікарні і не привернути уваги правоохоронців.
<P><STRONG>Любомир БОЯКІВСЬКИЙ</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса