Новини

Чотири розважальних заклади Рівного отримали попередження

<P>Власників чотирьох розважальних закладів Рівного попередили на засіданні координаційної ради з питань профілактики злочинності. Здебільшого, причиною цього стали непоодинокі випадки крадіжок мобільних телефонів і факти нанесення тілесних ушкоджень, зафіксовані в цих закладах.
<P>Зі слів заступника міського голови Рівного з гуманітарних питань Світлани Богатирчук-Кривко, до координаційної ради звернулися працівники міліції з проханням обмежити режим роботи 5 розважальних закладів: диско-бару «Октант», кафе-бару «Європа», ресторану «Торнадо» та 2 ігрових залів.
<P>«Міське управління міліції вважає, що діяльність цих закладів у нічний час значно погіршує оперативну обстановку у місті, — звернулася до директорів вищевказаних закладів Світлана Богатирчук-Кривко. На що ті, хоч і запевняли, що належним чином слідкують за порядком у кафе та ресторанах, таки пообіцяли посилити охорону.
<P>«Торнадо» не раз потрапляло у поле зору міської влади, — звернулася Богатирчук-Кривко до Олександра Бабата, власника цього розважального закладу. — І хоч виникало багато непорозумінь, ми бачимо усі намагання адміністрації закладу та позитивні зрушення у його роботі. Візьмемо ту ж співпрацю зі школою №12, де ви зробили спортивну доріжку, та комерційним технікумом. Зважаючи на це, нам прикро викликати вас сюди через порушення. Також неприємно, що ви здали орендарям частину закладу для облаштування залу гральних автоматів. Краще облаштували б там книгарню чи магазин канцтоварів».
<P>«Угода оренди укладена на 3 роки, — пояснив Олександр Бабат. — Думаю, коли шукатимемо нових орендарів, так і зробимо».Члени координаційної ради жодному закладу режим робити так і не обмежили, проте чотири з п’яти — отримали попередження, а їхні керівники дали письмові зобов’язання усунути недоліки роботи закладів. А от долю ігрового залу на вулиці Київській, 40в, що в приміщені автовокзалу, члени ради вирішуватимуть пізніше.
<P>«Маємо подання від головного санітарного лікаря Рівного Євгена Давидовського та прохання припинити діяльність закладу», — повідомила заступник міського голови.
<P>У той час керівництво закладу переконувало, що про більшість порушень чує вперше.
<P>«Оскільки на засіданні немає представників СЕС, це питання розглядатимемо наступного разу», — підсумувала Богатирчук-Кривко.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса