Коментарі

Чи піде Червоній на поклін до Піддубного?

<P>Сьогодні минає термін, коли колишній голова Рівненської ОДА Василь Червоній має публічно просити вибачення у керівника обласної міліції Сергія Піддубного. Водночас своїм рішенням суд зобов’язав нині депутата обласної ради виплатити генералу сім тисяч гривень моральної шкоди за поширення неправдивої інформації. Втім, начальник управління МВСУ в Рівненській області Сергій Піддубний впевнений, що у Василя Червонія не вистачить духу попросити вибачення.
<P>До суду на Василя Червонія генерал подав ще торік. Начальника обласної міліції обурила заява, яку той проголосив під стінами Рівненської ОДА четвертого квітня. Тоді керівник Рівненщини звинуватив керівника місцевої міліції в причетності до контрабандних схем, стеженні за лідером БЮТ Юлією Тимошенко та злочинах у Рівненській і Львівській областях.
<P>Міський суд Рівного задовольнив позов Сергія Піддубного, але Василь Червоній подав апеляцію.
<P>— 27 вересня Окружний апеляційний суд у Рівненській області прийняв рішення, яким визнав інформацію стосовно начальника рівненської міліції такою, що не відповідає дійсності, — розповів адвокат Сергія Піддубного Володимир Цуняк. — Суд зобов’язав Василя Червонія до 24 жовтня спростувати цю інформацію на мітингу та виплатити керівнику обласної міліції сім тисяч гривень моральної шкоди та відшкодувати понад дві тисячі гривень судових витрат.
<P>Генерал Сергій Піддубний каже, що незадоволений рішенням суду. За його словами, Василя Червонія пожаліли, бо покарання містить поблажки. Начальник обласної міліції також переконаний, що політик не попросить вибачення на мітингу, який суд його зобов’язав зібрати під стінами Рівненської ОДА:
<P>— У нього на це не вистачить духу, а так я не прощу. Також хай надрукує вибачення у газеті “Волинь”!
<P>До рішення суду голова Рівненської обласної організації УНП Василь Червоній ставиться по-козацькому. Наголосив, що порядні українці завжди називають речі своїми іменами.
<P>— Рішення суддів, які п’ють горілку з генералом, не означають, що вони правдиві, — підкреслив пан Червоній. — Рішення я вже оскаржив у Верховному суді. Почекаємо, а поки ще генерал може відпочивати.
<P>Водночас депутат обласної ради зазначив, що боротися з ним начальнику рівненської міліції дав вказівку ще Юрій Луценко. За словами пана Червонія, Сергій Піддубний продовжує її виконувати.
<P>До речі, відділ державної виконавчої служби міського управління юстиції вже відкрив виконавче провадження в цій справі. Якщо Василь Червоній не виконає рішення суду в наданий термін, то з нього в примусовому порядку стягнуть виконавчий збір у розмірі 1151 гривні 29 копійок. Адвокат Володимир Цуняк додав, що подання касаційної скарги до Верховного суду не призупиняє виконання рішення.
<P>
<BR>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса