Статті

Чиновники ходитимуть пішки, бо… з гаражів повтікали навіть собаки

<P>В жахливому стані перебуває обласне комунальне підприємство «Автобаза», яке забезпечує транспортом облдержадміністрацію та обласну раду. Автомобілі ледве на ходу, водіям затримують зарплату…
<P>Щоб зберегти «Автобазу» та свої службові автомобілі (переважну більшість послуг підприємство надає обласній адміністрації), чиновники з РОДА вирішили ініціювати питання про передачу підприємства від облради, яка про нього не дбає, до облдержадміністрації. Саме це і зробив заступник голови РОДА Степан Павлюк на сесії обласної ради. Підтримав колегу і начальник Служби автомобільних доріг Анатолій Юхименко, наголосивши, що слід терміново щось робити з «Автобазою», бо «з гаражів навіть собаки повтікали».
<P>— В різні періоди заборгованість з виплати зарплатні сягала до трьох місяців, — пробував переконати депутатів голова облдержадміністрації Віктор Матчук. — З голодним і сонним водієм розумна людина в дорогу не поїде. Відрядних ніхто не платить. Мій водій вже 8 місяців їх не отримує. Є два способи: або ми передаємо облдержадміністрації «Автобазу», або ми шукаємо для себе інше аналогічне підприємство.
<P>Однак більшість депутатів не пристали на пропозицію адміністрації.
<P>— Якщо хтось хоче просто нагріти руки на тому, щоб довести підприємство до банкрутства та продати, то так потрібно і сказати, — заявив Матчук, який запідозрив умисел у непоступливості депутатів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса