Новини

Чиновники не можуть зупинити несанкціоноване подорожчання проїзду

<P>Контролюючі служби не можуть вжити дієвих заходів щодо перевізників, які вже підвищили тарифи. Заступник начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Рівненській області Галина Виноградова зокрема повідомила: «Справа в тому, що більшість перевезень у області здійснюють приватні підприємці, які працюють на єдиному податку.
<P>Крім того, вони не видають пасажирам квитки. В результаті цього їм дуже легко надавати відомості про рентабельність перевезень, які вигідні для них. Коли затверджували нові тарифи, ми перевіряли розрахунки та діяльність декількох підприємств.”
<P>За словами Галини Виноградової, тих перевізників, які самовільно підвищують тарифи, так просто покарати не можна. Для цього потрібно проводити спеціальний рейд, реєструвати скільки пасажирів перевозить той чи інших перевізник, розраховувати рентабельність перевезення.
<P>Перевірити силами інспекції всі маршрути нереально. Тому, інспектори у випадку несанкціонованого підвищення вартості проїзду радять пасажирам звертатися із письмовою заявою до Державної інспекції з контролю за цінами. Вона обов’язково перевірить діяльність цього перевізника. Якщо ж він перевищуватиме граничні тарифи, ініціюватиме перед обласним управлінням промисловості та розвитку інфраструктури розірвання договору з таким перевізником.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса