Коментарі

Чиновники обхитрили підприємців. Без їхньої згоди гральний заклад тепер не відкрити

<P>Раніше підприємці досить вдало обводили посадовців навколо пальця. Отримавши дозвіл на реконструкцію житлової квартири під офіс чи перукарню, за кілька місяців продавали її, а новий власник без особливих труднощів міг облаштувати у приміщенні ігровий заклад.
<P>Дозвіл міськвиконкому для цього дотепер був не потрібен.
<P>
<BR>Уже стало своєрідною традицією членів Рівненського виконавчого комітету на кожному засіданні обговорювати проблему засилля міста гральними автоматами. Однак цього разу керівники міста прийняли рішення, яке за їхніми словами, не дозволить з’явитися у Рівному жодному ігровому закладу, якщо виконком не дасть на це згоду.
<P>— Як відбувається зміна цільового призначення приміщень? — поцікавилася член виконкому Людмила Туровська. — Чому ми надаємо дозвіл на переобладнання житлової квартири під офіс, а невдовзі на її місці з’являється магазин чи гральні автомати? За новим погодженням при цьому до нас ніхто не йде.
<P>Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Леонід Немоловський пояснив, що підприємцю, який придбав уже нежитлове приміщення, для зміни його цільового призначення такий дозвіл не потрібен.
<P>— Щоб відкрити новий заклад, підприємці переробляють усю документацію, — запевнив він. — Потрібно отримати відповідні дозволи від санстанції, пожежників та управління архітектури. Але звертатися за погодженням до виконавчого комітету не треба.
<P>Щоб змінити такий порядок речей, члени виконкому вирішили піти вже перевіреним шляхом.
<P>— Якщо ми додаємо у рішення умову “без права встановлення гральних автоматів”, то давайте так само заборонимо змінювати цільове призначення приміщення без дозволу виконкому, — запропонував присутній на засіданні перший заступник міського голови Олексій Хмилецький.
<P>Такий задум члени засідання схвалили. Тому тепер у Рівному жоден новий гральний заклад без відома міського керівництва та його згоди не з’явиться. Принаймні на це сподіваються представники виконкому. Разом з тим вони не відкидають, що невдоволені підприємці, яким відмовлять у дозволі, звертатимуться до суду.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса