Новини

Чиновники отримають зарплатню

<P>Для того, щоб чиновники Рівного спокійно трудились до кінця року, не думаючи, де позичити десятку до зарплати, яку невідомо коли виплатять, потрібно три мільйони гривень. Щоправда, половину необхідної суми на прохання міського голови п.Чайки вже відшукали — на сесії міськради вирішено було спрямувати на зарплатню півтора мільйона гривень державної субвенції, передбаченої на житлово-комунальні субсидії населенню. Аргументи такі: до кінця року цю суму на субсидії використати не встигнуть, тож щоб кошти державні не пропадали, виплатимо зарплатню чиновникам.
<P>Останнім часом не раз доводилось чути про те, що запланованих на зарплатню чиновникам коштів не вистачає, що навіть змусило Віктора Чайку вдатись до скорочення чисельності апарату. Щоправда, вивільнення кількох посад ситуацію не врятувало.
<P>Член міськвиконкому Олег Хомич з цього приводу обурюється:
<P>— Влітку цього року міськрада вже приймала подібне рішення про додаткове виділення на заробітну плату чиновникам 2 мільйонів 300 тисяч гривень, але тих коштів виявилося недостатньо. Це й не дивно: спочатку їм підняли заробітну плату, потім повиплачували різні премії, надбавки і подібні заохочення. Зрозуміло, що так взагалі ніяких коштів не вистачить. А все тому, що штат надто роздутий. В жодному іншому місті немає стільки працівників виконавчого комітету, як у нас — 422 особи. Наприклад, у сусідньому Луцьку кількість чиновників майже наполовину менша, і їхній виконавчий комітет від цього працює не гірше.
<P>Натомість міський голова Рівного Віктор Чайка переконаний, що питання про виділення додаткових коштів на заробітну плату чиновникам остаточно ще не вирішено:
<P>— Ніяких коштів, передбачених державною субвенцією на субсидії, ще ніхто не забирав. Спочатку треба вивчити потребу в коштах на субсидії. А після цього будемо вирішувати, куди спрямувати «зайві» кошти — на заробітну плату працівникам виконкому чи на інші потреби.
<P>Як би там не було, а від такого рішення малозахищені рівняни не постраждають. Заступник начальника міського відділу субсидій Мирослава Якимова запевняє, що категорії населення, які за законом мають право на пільги, отримають їх у повному обсязі:
<P>— Ніякого ажіотажу, пов’язаного з отриманням субсидій, у нас не спостерігається. І, скоріше за все, до кінця року вже не буде. Впродовж жовтня і листопада майже всі, хто має на це право, отримали субсидії. Хто ж не встиг їх оформити, то зможе це зробити і наступного місяця. Коштів на виплату субсидій у нас поки вистачає. Якщо ж і виникне нестача, то відмовляти нікому не будемо. Не маємо права. Просто будемо покривати заборгованість за рахунок коштів, які виділять наступного року.
<P><STRONG>Влад ІСАЄВ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса