Новини

Чиновники вийшли на суботник

<P>Посадити у парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка нові дерева, навести лад на території та згребти опале листя зголосилися представники державного управління охорони навколишнього природного середовища.
<P>Таким чином вони, а також ще кілька громадських організацій, долучилися до Всеукраїнської акції “Озеленення країни — спадщина для майбутніх поколінь”.
<P>Всеукраїнська акція проходить на виконання указу Президента та зініційована Міністерством охорони навколишнього природного середовища України. Як розповіла заступник начальника відділу держекоекспертизи, моніторингу і зв’язків з громадськістю Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області Ірина Худоба, держуправління підготувало проект плану проведення суботників із благоустрою, озеленення населених пунктів, прибережних смуг водних об’єктів та інше.
<P>— Цієї суботи ми запланували прибирання території та посадку дерев у парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка, — розповідає пані Ірина. — Адже, коли навесні сходить сніг, нас жахає величезна кількість бруду. Тому прибирати треба заздалегідь. Ми запропонували долучитися до акції й громадським організаціям здебільшого природоохоронного спрямування. На жаль, на заклик відгукнулися лише станція юних натуралістів та Партія Зелених. А от активна молодь чомусь проігнорувала… Проте всі, хто захоче внести свою частку в цю справу, мають шанс це зробити. Адже акція триватиме цілий місяць.
<P>Проте невелика чисельність охочих попрацювати не позначилася на їх активності. Учасники суботника зігрівалися, активно замітаючи та згрібаючи опале листя, а ще взялися за посадку дерев.
<P>— Ми привезли понад 50 саджанців різноманітних дерев та кущів з Клесівського лісгоспу, — зазначив директор міського об’єднання парків культури та відпочинку Микола Кравчук. — Дуже раді, що місцеві екологи прийшли нам на допомогу. Адже щоосені в парку чимало роботи, а встигнути зробити все до морозів своїми силами достатньо складно.
<P>Учасники суботника, з-поміж підготованих до посадки саджанців обирали ті, які більше до смаку — барбарис, чорний горіх, горобину, червонолистий дуб, оцтове та пробкове дерева чи аронію. Загалом, обираючи саджанці для посадки, перевагу віддавали саме кущовим та низькорослим деревам, адже високих у парку достатньо.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса