Статті

Чиновниця забрала в дітей подарунки

<P>Минулого року міський голова Кузнецовська Володимир Коровкін вручив дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, подарунки з нагоди закінчення школи.
<P>Кожен був в обгортці. Коли випускники згодом розпакували подарунки, довго сміялись. Виявилося, що всередині зовсім не ті подарунки, за які вони розписались у відомості. Це були дешеві парфумерні набори, такі ж дешеві кавові сервізи та настільні лампи. Хоча у накладній було вказано, що вартість подарункових наборів становить понад 2 тисячі гривень, реальна їхня ціна була майже вдвічі меншою. Держслужбовець з міськради Кузнецовська просто попросила свою знайому-підприємця, щоб та видала фальшиву накладну. Самі ж подарунки вона придбала значно дешевше, а готівку, яка залишилась, поклала собі в кишеню.
<P>Коли чиновницю прокуратура м.Кузнецовська звинуватила у заволодінні державними коштами шляхом зловживання службовим становищем та порушила кримінальну справу, вона почала виправдовуватись. Мовляв, решту грошей собі не забрала, а використала на те, щоб в одному з кафе накрити для випускників солодкий стіл. Насправді ж підприємці щороку і вже традиційно за власні кошти, а не за кошти Кузнецовського міськвиконкому, пригощають дітей-сиріт під час випускного у кафе.
<P>Справа стосовно чиновниці потрапила в суд. Проте обвинувачена виявилась потерпілою від наслідків Чорнобильської катастрофи, отож вона потрапила під дію закону «Про амністію» і кримінальну справу стосовно неї було закрито, запобіжний захід — підписку про невиїзд — стосовно неї скасовано. А кошти — близько однієї тисячі гривень — вона добровільно відшкодувала.
<P>Коли ця жінка перебувала під слідством, то обіцяла, що звільниться з посади та не працюватиме більше з дітьми, проте щойно справа була закрита, її думка змінилася. Звільнятися вона тепер не збирається, лише отримала лише догану від міського голови Кузнецовська за обман дітей, та продовжує й далі працювати з дітьми.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса