Статті

Данці наступають з Острога

<P>Учора було підписано меморандум з датською компанією “Н+Н” про будівництво на Рівненщині заводу з виготовлення газобетонних блоків.
<P>“Н+Н” є будівельним європейським концерном з центральним офісом у Данії. Компанія існує вже понад дев’яносто років і займає лідируючі позиції на європейському ринку виробництва газобетону. У минулому році компанія відкрила своє представництво в Києві і реалізовувала свою продукцію з заводів у Польщі.
<P>Уже в четвертому кварталі 2009 року планується випуск першої продукції заводу, який збудують біля села Вельбівного Острозького району.
<P>— Нам дуже сподобалось уважне ставлення до інвестора, яке ми побачили у вашій області, — каже Міхаель РІММ, відповідальний за розвиток в Україні компанії “Н+Н”. — Нас повністю задовольняють земельна ділянка, яку нам запропонували, та умови співробітництва.
<P>Також представник компанії зазначив, що компанія створить нові робочі місця для українців. Крім того, керуватиме заводом менеджмент, який зараз підбирається з українських фахівців.
<P>— Ми раді співпраці з компанією “Н+Н”. Це дозволить нам залучити серйозні інвестиції в область, збільшити надходження до бюджету й створити нові робочі місця, — каже голова Рівненської ОДА Віктор МАТЧУК.
<P>Міхаель Рімм зазначив, що компанія планує міцно закріпитися на західноукраїнському ринку й розпочати просування у центральну та східну Україну, де планує також збудувати аналогічні заводи.
<P>
<BR>P.S. Про перспективи та особливості реалізації проекту датського концерну “Н+Н” на Рівненщині читайте у наступному номері “ОГО”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса