Новини

Делегація рівненських медиків вивчала досвід реформування галузі охорони здоров’я у Польщі

<P>Ознайомитися з досвідом переходу до стандартів обов’язкового державного медичного страхування отримали змогу представники медичної галузі Рівненщини під час організованої Міністерством охорони здоров’я України поїздки до Польщі в складі делегації нашої держави], повідомляють місцеві ЗМІ.
<P>Від Рівненщини до делегації ввійшли начальник обласного управління охорони здоров’я Віктор Ковальов, начальник Рівненського міського управління охорони здоров’я Михайло Стичишин, його заступник з лікувальної роботи Лілія Королюк та головний лікар Рокитнівської центральної районної лікарні Андрій Самсонович.
<P>Важливою для рівненських лікарів була участь у конференції “Польський досвід у реформі охорони здоров’я”, яка проходила упродовж трьох днів у м. Устронь Сілезького воєводства. Як зазначив Віктор Ковальов, доповіді фахівців Міністерства охорони здоров’я Польщі, Національного фонду здоров’я, а також лікарів-практиків, представлені на конференції, викликали величезний інтерес у рівненських організаторів охорони здоров’я. Вони вважають, що досвід медичних реформ, які проводилися у Польщі впродовж десяти останніх років, необхідно досконало вивчити і найкраще адаптувати до умов вітчизняної медицини.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса