Коментарі

Депутати біля ліфтів не чергуватимуть

<P>Неочікувано депутати пересварились депутати на сесії Рівненської облради через ліфти. Питання використання бюджетних коштів на ремонт та утримання ліфтового господарства викликало жваву й тривалу дискусію серед депутатів.
<P>Не стримався навіть голова ОДА Віктор Матчук.
<P>Питання щодо стану ліфтового господарства та використання на ремонт ліфтів державних коштів у порядок денний сесії запропонував внести депутат від фракції БЮТ Федір Жежук:
<P>— Чому багато ліфтів тривалий час не працюють? Хтось щось робить для того, щоб відремонтувати їх? Чому люди роками змушені ходити пішки? Пенсіонери, інваліди, жінки з колясками мучаться, а нам до цього немає діла? Хай відповідні служби скажуть, що відбувається в галузі. Можливо, для виділення коштів їм потрібна підтримка депутатів обласної ради? Наскільки я знаю, з Держбюджету на це виділено два мільйони гривень. На що їх використали?
<P>Обласні депутати зважили на важливість питання і внесли його у порядок денний роботи сесії.
<P>— Справді, на ремонт ліфтового господарства за державними програмами виділили 2,5 мільйона гривень, — розповіла під час виступу начальник обласного управління житлово-комунального господарства Ніна Весельська. — Проте фінансують ці видатки, як і багато інших державних програм, зі спеціального фонду бюджету, у якого на рахунках зазвичай нічого немає. Держава спромоглася виділити із загального фонду лише 700 тисяч гривень. Таким чином за ці кошти вдалося відремонтувати лише 20 ліфтів на всю область, 43 ліфти місцеві органи влади відремонтували за свої кошти. І така ситуація в усіх областях.
<P>Проте виступ пані Весельської не задовольнив Федора Жежука:
<P>— Виходить, що грошей немає, ліфти стоять, а ми знаємо про це і сидимо, склавши руки? Давайте тоді хоч затвердимо графік чергування депутатів облради в тих під’їздах, де не працюють ліфти. Будемо допомагати підніматися сходами бабусям, носити коляски молодим мамам… Хоч якось допоможемо!
<P>Проте заступник голови Рівненської облради, головуючий на сесії Валентин Королюк запропонував, а депутати підтримали, ухвалити рішення такого змісту:
<P>— Інформацію про стан ліфтового господарства заслухали і взяли до відома. А затверджувати графік чергування депутатів ми не будемо.
<P>Натомість не стримався голова Рівненської ОДА Віктор Матчук:
<P>— Коли ви говорите “ми нічого не робимо”, то уточнюйте, хто це “ми”. Можливо, депутати нічого не роблять, проте це не означає, що ніхто нічого взагалі не робить. Є багато працівників, які, незважаючи на відсутність коштів, роблять усе можливе, щоб ті ліфти їздили. Саме завдяки їм тисячі рівнян таки можуть користуватися ліфтами. І великий комунальникам за це уклін і дяка.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса