Новини

Депутати міськради звернулися за допомогою до своїх виборців

<P>З проханням поставитися з розумінням до підвищення цін на комунальні послуги звернулися до рівнян депутати Рівенської міської ради і міський голова Віктор Чайка. У своєму листі, під яким підписалися керівники усіх фракцій міської ради, народні обранці просять мешканців Рівного вчасно розраховуватися за спожиті комунальні послуги, щоб повністю не розвалити комунальну галузь.
<P>Пропонуємо витяг з цього листа:
<P>«Ми розуміємо, що якість послуг наших теплопостачальних підприємств часто не відповідає необхідному рівню. Захищаючи Ваші інтереси, будемо робити все, щоби якість послуг змінювалася на краще. Ми будемо слідкувати за ефективністю роботи наших комунальних підприємств, сприятимемо тому, щоб їх керівники йшли в ногу з часом, господарювали відповідно до зростаючих вимог сьогодення, вчасно здійснювали перерахунки за надані послуги у випадку нерегулярної подачі тепла чи недотримання температурного режиму.
<P>Але міські комунальні підприємства ніколи не зможуть якісно працювати при великих заборгованостях по сплаті комунальних послуг, які виникають на теперішній день. Аналіз ситуації показує, що рівень проплат населення складає 25% від суми наданих послуг. Іншими словами — троє з чотирьох рівнян не платять за тепло і гарячу воду.
<P>А крім сплати поточних платежів перед комунальниками стоять інші серйозні проблеми — більш як 43-мільйонний борг за газ за попередні роки, мільйонний борг за електроенергію. Про зношені системи тепло— і водопостачання і говорити не потрібно. Ви знаєте про це не гірше спеціалістів.
<P>Шановні рівняни! Допущені Вами заборгованості не приведуть до покращення якості послуг з опалення. Просто зупиняться котельні. Ми живемо в ринкових умовах. Власник газу диктує свою ціну. І не наша з Вами вина, що газ дорожчає. Спеціалісти прогнозують подальший ріст цін на газ незалежно від політичної ситуації. Тепло як і хліб — ніхто його безкоштовно не роздає.»
<P><STRONG>Записав Влад ІСАЄВ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса