Новини

Депутати облради хочуть знати, чи не прилітають до Рівного літаки з хворими пасажирами

<P>Здивувала декого з членів постійної комісії обласної ради інформація про можливість зараження вірусом грипу від пасажирів літаків, які прилітають у рівненський аеропорт. Тільки от відслідковувати стан пасажирів обласна санепідемстанція не в змозі.
<P>Адже інформація про військові літаки, які прибувають з країн Африки, Східної Європи, та Азії, секретна.
<P>На запитання голови постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області Анатолія Жуковського, як контролюється це питання у нас, головний лікар обласної санітарно-епідеміологічної станції Геннадій Шевченко відповів, що більшість літаків, які прилітають на наші аеродроми, – військові. Їх пасажири майже не контактують з місцевими мешканцями. Але у кожного командира літака є завдання контролювати, чи не перебувають на борту хворі.
<P>Лівія, Афганістан, Хорватія – країни, з яких можуть бути занесені віруси грипу та ГРЗ. Потребують перевірки пасажири літаків, які регулярної прибувають із Африки, Східної Європи, та Азії.
<P>- Перш за все необхідно вивчити інтенсивність руху, – каже Геннадій Шевченко. – Якщо вона висока, то необхідно створити відповідний санітарний пункт при аеропорту. Проте зараз це питання залишається відкритим.
<P>Перший заступник голови ОДА Анатолій Жуковський бачить вирішення проблеми у створенні СЕС обов’язкових запитів на борт літака і добросовісного реагування на нього командира, щоб знати, хто прилітає і з якою метою. Можливо, пасажири і не контактують з нашими мешканцями. Але контролювати, чи прилітають до нас люди, хворі на грип та ГРЗ, будуть ретельніше.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса