Новини

Депутати Рівненщини погано виконують свої обов’язки, – РОГО КВУ

<P>Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України” занепокоєна ситуацією, що пов’язана з невиконанням частиною депутатів місцевих рад своїх обов’язків, зокрема щодо обов’язку вести прийом громадян.
<P>”Для виконання покладених на депутатів завдань Закон встановлює чіткий перелік обов’язків депутата – зазначає керівник програми “Розвиток місцевого самоврядування” Юрій Пасочник. – Проте, на жаль, не всі народні обранці на сьогодні виконують ці вимоги у повній мірі.”
<P>Тому організація направила відкриті листи-звернення до депутатів всіх районних і міських рад Рівненщини з проханням визначити графіки прийому ними громадян та проінформувати про це в засобах масової інформації.
<P>”Розуміємо, що на етапі реформування виборчого законодавства – говорить голова правління РОГО КВУ Олексій Горецький – потребують змін і низка положень Закону „Про статус депутатів місцевих рад”. Однак це не звільняє депутатів місцевих рад від обов’язку відстоювати інтереси виборців, тримати з ними зв’язок й здійснювати прийом громадян відповідно до законодавства.”

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса