Новини

Депутати Рівненської міської ради висловили своє ставлення до прийняття Державного бюджету на 2006 рік

<P> 33 депутати позачергової сесії Рівненської міської ради проголосували про висловлення негативного ставлення щодо прийняття бюджету на 2006 рік.
<P> Депутати Рівненської міської ради відклали ухвалення бюджету на 2006 рік. За словами заступника міського голови Сергія Васильчука, у проекті бюджету на 2006 рік фінансування медицини та освіти вкрай низьке. На галузі освіти та медицини виділено лише 46% від потреби. Коштів вистачатиме лише на зарплатню.
<P> За словами депутата Андрія Грещука, усього Міністерством фінансів для Рівного виділено на освіту та медицину 120 млн. грн. й при затвердженні Державного бюджету на 2006 рік недофінансування становитиме 70 млн. грн.
<P> Депутати прийняли рішення про направлення звернення на ім’я Президента України, ВРУ, Кабміну та асоціації міст з пропозицією щодо внесення змін до бюджету на 2006 рік, розрахунки бюджетів місцевих рад провести на основі нормативів соціальної забезпеченості; депутатам рівненської міської ради запропонувати взяти участь у пікетуванні ВРУ та Кабміну; а також поінформувати про це членів територіальної громади через засоби масової інформації. Зараз міський голова Рівного Віктор Чайка перебуває у Києві, де сьогодні о 14 годині він брав участь у зустрічі міських голів з Президентом щодо цього питання.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса