Новини

Депутати Рівненської обласної ради не дали згоди на притягнення до відповідальності своїх колег із районної та сільських рад області

<P><FONT color=#0066cc><FONT color=#000000>Рівненська обласна рада не дала згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’яти депутатів обласної, сільських і районної рад та одного сільського голови.</FONT></FONT>
<P> Відповідні рішення були прийняті 9 січня 2006 року під час тридцятої сесії Рівненської обласної ради, – повідомляє кореспондент “Регіон-медіа”.
<P> Йшлося про притягнення до відповідальності депутатів Собіщицької сільради Володимирецького району Петра Асауленка та Ольги Галадюк (порушення виборчого законодавства); депутата Берестівської сільради Володимирецького району Ольги Качинської (зловживання службовим становищем); Липківського сільського голови Гощанського району Євгена Михалюка (перевищення службових повноважень); депутата Дубенської райради, колишнього начальника управління сільського господарства Дубенської РДА Миколи Гузя (отримання хабаря).
<P> Депутати обласної ради не прийняли конкретних рішення по поданнях прокурора щодо притягнення до відповідальності своїх колег з районної та сільських рад. Проекти рішень щодо надання згоди чи відхилення прохань прокурора не набрали необхідної кількості голосів. Чітке рішення було прийняте лише за поданням щодо депутата обласної ради Ярослава Маслія, його депутати відхилили більшістю голосів.
<P> Після вступу в дію закону про статус депутатів місцевих рад, Рівненська обласна рада майже на кожному пленарному засіданні розглядає подання прокурора області щодо притягнення до відповідальності тих чи інших депутатів місцевих рад Рівненщини. Однак жодного разу позитивне рішення не було прийняте.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса