Новини

Депутати Рівненської облради хочуть знати чи законно Мирослав Семанів займає посаду головного лікаря обласної лікарні

<P>Сьогодні депутати Рівненської обласної ради підтримали запит свого колеги Юрія Благодиря до Міністра охорони здоров’я та прокурора області щодо неправомірності перебування на посаді головного лікаря обласної клінічної лікарні, депутата обласної ради Мирослава Семаніва, у зв’язку з тим що він не має відповідної кваліфікації та зловживав службовим становищем.
Про це йшлося на 29-й сесії Рівненської обласної ради.
“За” цей запит проголосував 31 депутат із 48 присутніх.
У запиті йдеться про те, що згідно з законом, головним лікарем обласної лікарні може бути фахівець, який має не менше 10 років стажу роботи за спеціальністю “Організація та управління охороною здоров’я” та вищу кваліфікаційну категорію із цієї спеціальності. Оскільки Мирослав Семанів не відповідає кваліфікаційним вимогам, тому не може обіймати посаду головного лікаря обласної лікарні.
Крім того, у запиті йдеться про те, що будучи начальником обласного управління охорони здоров`я Рівненської облдержадміністрації, Мирослав Семанів здійснив зловживання службовим становищем та службове підроблення, а також порушив закон про державну службу. Йдеться про те, що Мирослав Семанів сам себе призначив обласним урологом, при цьому вказавши в додатку до наказу, що він обіймає ще й посаду завідувача урологічного відділення обласної лікарні.
Сам Мирослав Семанів спростував ці звинувачення та запевнив, що має необхідний кваліфікаційний рівень у сфері управління персоналом в охороні здоров’я адже закінчив відповідні кількамісячні курси. Крім того, він заявив, що більше 40 років працює в медичній галузі і має достатньо досвіду. Звинувачення на свою адресу він назвав “політичними передвиборчими іграми”.
З лютого до жовтня 2005 року Мирослав Семанів працював начальником управління охорони здоров’я РОДА. До цього він очолював урологічне відділення обласної клінічної лікарні. у жовтні 2005 року його призначили головним лікарем обласної лікарні. він є депутатом обласної ради та очолює фракцію “Блок Віктора Ющенка”, член УНП.
Юрій Благодир очолює фракцію “Народної партії Литвина”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса