Новини

Депутати визначилися з їх кількістю

<P>Учора депутати Рівнеради переймалися березневими виборами. Точніше, складом міської ради зразка 2006-2011 років, який весною обиратимуть рівняни за пропорційною системою.
<P>
<P>За ініціативою депутата Андрія Грещука, розгляд важливого питання “Про визначення загального складу Рівненської міської ради п’ятого скликання” перенесли з 76-го місця на перші позиції порядку денного.
<P>Секретар міськради Юрій Бідюк поінформував, що у міськрадах Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького працюватиме по 60 депутатів.
<P>Ознайомившись із кількісним складом представницьких органів сусідів, міський голова Віктор Чайка по черзі запитав голів постійних комісій про їхній вердикт. Ті пропонували на розгляд різну чисельність депутатського корпусу п’ятого скликання, у залежності від попереднього рішення своїх комісій — від 53 до 60 депутатів.
<P>Лідер фракції Народного Руху України Валентин Королюк заявив про зловживання деякими партіями чисельністю списку на місцеві вибори, тому рухівці за збереження старої кількості — 53 народні представники. Однак лінію націонал-демократів не підтримав Юрій Торгун.
<P>Інтереси фракцій НСНУ і “Батьківщини” різнилися від рухівських. Їх керівники Сергій Васильчук та Олег Шрам, відповідно, заявили, що виступають за кількість 60 депутатів. Мотивація “нашоукраїнців” і “тимошенківців” щодо збільшення не звучала. Зрештою, за підсумками голосування переважила сторона захисників теперішніх 53 депутатських крісел. За збереження статус-кво підняли руки 35 народних представників.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса