Новини

Депутати запідозрили, що не тих оздоровлюють

<P>Оптимістичний звіт щодо цьогорічного більш якісного, ніж торік, оздоровлення рівенських школярів, представлений на засіданні постійної комісії обласної ради з правових питань, викликав підозри у депутатів. Зокрема, депутата Юрія Прокопчука зацікавили прізвища 2692 оздоровлених із числа «талановитих та обдарованих»:
<P>— Я б хотів знати їхні прізвища, оскільки маю інформацію, що за державний кошт оздоровлюються діти «крутеликів», які можуть поїхати на відпочинок і за гроші своїх батьків.
<P>Заступник начальника обласного управління у справах сім’ї та молоді Віталій Ліпський, який представив звіт, не розгубився. Пояснив, що у число обдарованих входять лише ті школярі, які отримали призові місця у міських, обласних, загальнодержавних чи міжнародних змаганнях. Окрім цього, за його словами, у жовтні списки оздоровлених перевіряло контрольно-ревізійне управління і особливо прискіпливо цікавилося тими, хто включений до категорії «талановиті та обдаровані». Втім, депутатів це не переконало. Вони зобов’язали п.Ліпського надати їм списки з прізвищами оздоровлених школярів названої категорії, щоб перевірити їх особисто.
<P><STRONG>Мирослава ШЕРШЕНЬ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса