Новини

Депутати живуть без зарплати

<P>Народні депутати від “Нашої України” та Блоку Юлії Тимошенко, які у травні не ходили на сесійні засідання парламенту, не отримають заробітну плату. Відповідне рішення ухвалив профільний комітет Верховної Ради України, передає “5 канал”. Таким чином, у травні Верховна Рада заощадить на депутатах від опозиції більше 4 млн грн.
<P>Відзначимо, що нині у парламенті числяться 125 депутатів від БЮТу і 77 народних обранців від “Нашої України”. Зарплата депутата в Україні складає близько 20 тис. грн на місяць. Таким чином, у парламентській скарбниці залишиться 4 млн 40 тис. грн.
<P>Народний депутат п’ятого скликання, член фракції “Наша Україна” Володимир Шкляр вже запропонував направити зарплату депутатів-опозиціонерів на добродійні цілі. За його словами, для цього кожен депутат особисто повинен написати відповідну заяву. “У жодному випадку не можна залишати гроші у Верховній Раді. Це потрібно, щоб коаліція не перерахувала ці гроші собі на відпустки і на премії”, — цитує слова депутата прес-служба “НУ”.
<P>Нагадаємо, що після підписання указу Президента України Віктора Ющенка від 2 квітня поточного року про дострокове припинення повноважень Верховної Ради, депутати від БЮТ та “НУ” відмовляються брати участь у роботі парламенту, оскільки вважають цей орган нелегітимним.
<P>Раніше представники опозиції оприлюднили суму, в яку обходиться робота “нелегітимного парламенту”. Як повідомила народна обраниця від “Нашої України” Лілія Григорович, за даними регламентного комітету Верховної Ради , одна хвилина роботи депутатів парламенту 5-го скликання обходиться українському бюджету в 19 тис. грн і 1 млн 140 тис. грн на годину, пише РБК-Україна.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса