Новини

Деревообробна галузь – одна з найперспективніших на Рівненщині

<P>Дрібні та середні підприємці Рівненщини займаються переважно торгівлею та будівництвом. Найбільше місцеві підприємства потерпають від постійних змін у законодавстві, складної системи отримання дозволів, нав’язливості державних інспекцій, високих відсотків на кредити, складного доступу до кредитів підприємців-початківців, обмежених конкурентних можливостей.
<P>Про це свідчать результати проекту „Послуги з підтримки МСП у пріоритетних регіонах”, що здійснюється за фінансування ЄС. Про шляхи поліпшення умов розвитку місцевого бізнесу йшлося під час засідання Рівненського прес-клубу.
<P>Як розповів керівник проекту Філіп Сантенс, проект розпочався у травні 2006 року і триватиме до грудня 2007 року. Основним партнером проекту є Держпідприємництво України. На сьогодні завдяки його реалізації проведено глибокий аналіз розвитку малого та середнього бізнесу у Рівненській, Житомирській та Чернігівській областях, розроблені рекомендації щодо його поліпшення. Підтвердилося, що Рівненщина – це переважно аграрна область, і оскільки багата на ліси, то є одним з головних центрів обробки деревини в Україні. Тож подальший розвиток деревообробної галузі розглядається експертами проекту, як один із найперспективніших напрямів бізнесу у північних районах області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса