Новини

Державна служба туризму і курортів анулювала ліцензії 4 турфірмам

<P>Список турагентів, котрим анулювали ліцензії, розміщений на офіційному сайті Рівненської ОДА: Карпюк Микола Євгенович (турагенція «Рілекс»), приватне підприємство «КАЗ ТУР», приватне підприємство «ФІРМА ІНТЕРНЕШЕНЕЛ ГРОУП», Романюк Ольга Володимирівна.
<P>Поновити ліцензію підприємці зможуть лише за рік. Про це повідомила заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Ярослава Гаврилова.
<P>«Є туристичні фірми, які не турбуються про дотримання законодавства. Так, одній із турфірм анулювали ліцензію через те, що невчасно проплатили банківську гарантію. Ще одна туристична фірма подала заяву про анулювання ліцензії через припинення своєї діяльності. Інший турагент не подавідомостей про зміну своїх даних у встановлені строки. І причиною анулювання ще однієї ліцензії стало невиконання розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов, — пояснює Ярослава Гаврилова.
<P>— Одного разу цей турагент уже отримав попередження, коли невчасно подав державностатистичну звітність. Проте знову допустився цього ж порушення. Анульовану ліцензію зможуть поновити не раніше ніж за рік, відповідно до Ліцензійних умов провадження туроператорської та турагентської діяльності».
<BR>Зі слів пані Ярослави, рішення про анулювання ліцензій прийняли протягом жовтня-листопада цього року. А інформацію про прийняте рішення надали туристичним фірмам та у відповідні структури.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса