Новини

Десятеро рівненських учнів представлятимуть Рівне на загальнонімецьких змаганнях з надання невідкладної медичної допомоги/

<P>4 липня група учнів Рівненської гуманітарної гімназії та ЗНЗ №28 відбувають до м. Аугсбург (Німеччина) для участі у загальнонімецьких змаганнях з надання першої невідкладної допомоги. Про це повідомив власкор ЗІКу.
<P>Такі щорічні обміни школярами започатковано у минулому році. Тоді між Рівним та організацією «Йоганітер – допомога при нещасних випадках» була укладена угода про співробітництво. У серпні 2005 року двадцять школярів з двох обраних навчальних закладів (Гуманітарна гімназія та ЗНЗ №28) побували з візитом у Німеччині, де протягом двох тижнів слухали курс лекцій з медицини, здобували навики з надання першої невідкладної допомоги. Після повернення на базі двох шкіл Рівного були створені центри, де діти мали можливість надавати першу допомогу своїм колегам.
<P>У квітні 2006 року з візитом у відповідь Рівне відвідала група молоді з організації «Йоганітер – допомога при нещасних випадках». Під час занять було відібрано шість школярів, які найкраще засвоїли програму та четверо – найуспішніших зі старого складу. Саме ці десятеро учнів і представлятимуть Рівне на загальнонімецьких змаганнях з надання невідкладної медичної допомоги.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса