Новини

Десятки літрів пива вилили в каналізацію.

<P>Нестандартно відзначили День молоді рівненські “пластуни”. На противагу загалу, який “відтягується” на свята і в будні добрячою дозою алкоголю, вони провели акцію “Хочеш вирізнятися — пий сік!” У неділю “пластуни” вийшли на майдан Незалежності і пропонували молоді з числа перехожих-курців та тих, хто йшов із пивом, обмінятися.
<P>Активісти здорового способу життя встановили своєрідний бартерний курс: цигарки на цукерки міняли з розрахунку дві цукерки на одну цигарку, а пиво — на сік (півлітра пива на літр соку). Горілка й вино котувалися дорожче: за одну пляшку давали дві-три літрових пачки соку.
<P>За словами голови ММО “Станиця Рівне Пласту — НСОУ” Ярослава Ковтонюка, мета заходу — наголосити молодим людям про небезпеку, яку несуть алкоголь, тютюн та наркотики для організму та запропонувати альтернативний шлях тверезого дозвілля.
<P>Для засвоєння молодими людьми шкідливості вживання алкоголю та куріння роздавали безкоштовний роздатковий матеріал — буклети та CD-диски. Цигарки збирали в поліетиленовий мішок і ліквідовували шляхом товчення та викидання у сміттєвий бак. За короткий час зібрали понад півсотні пачок.
<P>Апофеоз антиалкогольної акції “пластунів” — виливання майже 20 літрів пива, яке зливалося у бочку, (чомусь молоді рівняни здавали саме цей хмільний напій і не наважилися здати “біленьку” – авт.), у найближчий каналізаційний люк на майдані. Порожні пляшки з-під пива забрав спритний склотарник.
<P><STRONG>Степан МОЛЧАН</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса