Новини

Дев’ять кримінальних справ за фактами відмиванням доходів порушили податківці з початку року

<P>Дев’ять кримінальних справ за фактами відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, порушило відповідне управління ДПА в Рівненській області протягом цього року. Про це повідомив начальник управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА в Рівненській області Андрій Абрамович.
<P>Сума виявлених легалізованих коштів складає 26,3 мільйона гривень, вилучено та конфісковано грошових коштів та іншого майна, здобутого злочинним шляхом, на суму 75 тис. гривень.
<P>Під час проведення документальних перевірок та оперативних відпрацювань працівники управління виявили у Рівненській області 7 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, відносно 3 з них подані позовні заяви про визнання недійсними установчих документів. Працівники управління також виявили два конвертаційні центри, сума легалізованого доходу яких становила 5,89 мільйона гривень. Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, задокументувало факти легалізації коштів та майна на загальну суму 15,9 мільйона гривень, про що складено 10 довідок (висновків), за результатами яких порушено 8 кримінальних справ.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса