Новини

Дев’ять підсудних потрапили у слідчий ізолятор

<P>Продовжує розгляд кримінальної справи за обвинуваченням організованої злочинної групи у складі працівників суду та органів внутрішніх справ, яка займалась незаконною легалізацією автомобілів на території Хмельницької та Рівненської областей, голова Острозького районного суду Сергій Штогун.
<P>Минулого тижня він не лише допитав сім свідків по справі, але й змінив міру запобіжного заходу водночас 9 з 18 підсудних — із підписки про невиїзд на тримання під вартою. Їх взяли під варту в залі суду.
<P>Як ми вже розповідали раніше, 20 жовтня цього року Острозька міжрайонна прокуратура порушила кримінальну справу за ч.2 ст. 357 Кримінального кодексу України за фактом викрадення з приміщення Острозького районного суду в ніч з 19 на 20 жовтня тринадцяти томів кримінальної справи за обвинуваченням організованої злочинної групи у складі працівників суду та органів внутрішніх справ, яка займалася незаконною легалізацією автомобілів на території Хмельницької та Рівненської областей.
<P>Того ж дня порушено кримінальну справу і щодо міліціонера спеціальної роти судової міліції «Грифон» при УМВС України в Рівненській області, який ніс службу з охорони приміщення згаданого суду, за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Діями останнього, які виразились у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, допущено викрадення особливо важливих документів, чим заподіяно істотної шкоди правам, що охороняються законом, свободам та інтересам окремих громадян, державним інтересам.
<P>Прес-секретар прокурора області Людмила Суржук повідомила «РВ»:
<P>— Міліціонеру спеціальної роти судової міліції пред’явлено обвинувачення у вказаному злочині. Суд обрав відносно нього запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Слідство у вказаній кримінальній справі проводить слідчий відділ прокуратури області. Крім того, правоохоронні органи області вживають усіх необхідних заходів для того, щоб викрадені матеріали кримінальної справи в найкоротші терміни були поновлені, а сама справа розглянута судом, щоб підсудні та причетні до викрадення справи не мали жодної можливості уникнути лави підсудних.
<P>Прокуратура області підтримала головуючого у судовому засіданні змінити запобіжний захід щодо 9 підсудних із підписки про невиїзд на тримання під вартою. Першого листопада цього року їх взято під варту в приміщенні Острозького районного суду. Серед заарештованих — колишні суддя, адвокат, працівники Державної виконавчої служби, органів внутрішніх справ Хмельницької та Рівненської областей.
<P>А голову суду Сергія Штогуна та його родину зараз охороняють.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса