Новини

Діти вчились рятувати.

<P>Уже стало доброю традицією проведення на теренах Рівненщини обласного збору-змагання “Юний рятувальник”, що проходить на базі молодіжної організації “Школа безпеки та виживання”.
<P>Основна мета заходу — вміння дітей сміливо та впевнено діяти у надзвичайних ситуаціях, відповідально ставитися до особистої та громадської безпеки. Окрім того, це і пропаганда здорового способу життя. А найголовніше те, що молодь займаючись певною справою, відірвана від негативного впливу вулиці, а зіштовхнувшись із роботою рятувальника, в майбутньому може поповнити ряди тих, хто ризикуючи своїм життям, рятує інших людей.
<P>Цього року захід проходив у Рівненському районі неподалік села Новостав. Учасники, що представляли усі райони області, взяли участь у різних естафетах та конкурсах, а це, звісно, вимагало застосування знань, швидкої реакції, фізичної підготовки, а головне діяти згуртовано — колективом. Зокрема, юні рятувальники переправлялися на плавзасобах та транспортували потерпілого через водну перешкоду, надавали першу медичну допомогу, долали кілометри з використанням засобів індивідуального захисту, а також вчилися користуватися пожежно-рятувальним обладнанням. Змагання закінчилися, проте діти ще довго пам’ятатимуть цей неповторний дух та запал боротьби.
<P>Організаторами проведення виступило головне управління МНС України в Рівненській області спільно з управлінням освіти та науки облдержадміністрації.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса