Новини

Дітям-сиротам житла немає.

<P>Напередодні Дня молоді міський голова Рівного Віктор Чайка зустрівся з представниками юного покоління. Не залишають без уваги міська влада та профільне управління у справах сім’ї, молоді і спорту громадські організації.
<P>Їх лідерів, як і годиться, завжди запрошують на невимушену розмову з міським головою.
<P>Не один рік поспіль Віктор Чайка вручає іменні стипендії найкращим студентам. Тим, хто відзначився у навчанні, громадській роботі або досяг професійних успіхів у спорті чи мистецтві. Винагорода міського голови щоразу підвищується. Мабуть, впливає інфляція у державі, а ще — розуміння ролі молоді у творенні майбутнього. У 2003 році стипендіатам виплачували 110 грн. Наступного — у першому півріччі стільки ж, а в другому — 225 грн. Минулого року розмір стипендії не змінювався, а ось цього склав 70 відсотків від мінімальної заробітної плати.
<P>За словами Віктора Чайки, з міського бюджету цьогоріч на молодіжні заходи виділено 87 тисяч гривень. До того ж, діє соціальний проект вартістю 30 тисяч гривень.
<P>З найболючіших соціальних негараздів молоді — відсутність власного житла. Чи не найгірше з цим — у дітей-сиріт. Цифри вражають: 22 неповнолітні рівненські сироти живуть у гуртожитках або ж у родичів. Успіхи міської влади із забезпеченням помешкань цій категорії мінімальні — дві квартири дітям-сиротам. На щось вагоміше бракує фінансів.
<P>Послання від Чайки для молоді — побажання долучатися до Проектів розвитку ООН на партнерських засадах. Успіх обласного центру у налагодженні взаємовигідних стосунків з міжнародною організацією у комунально-соціальній галузі повинен сприяти налагодженню співпраці з молоддю.
<P><STRONG>Степан МОЛЧАН</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса