Статті

Дівчинка отруїлася вином?

<P>Нещодавно до реанімаційного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні привезли чотирирічну дівчинку з села Сієнці Острозького району. Медики кажуть, що пацієнтка була у вкрай тяжкому стані і без свідомості. Дитину навіть довелося підключати до апарату штучного дихання. Працівники лікарні майже тиждень боролися за її життя, але через шість днів дівчинка померла, так і не опритомнівши.
<P>За допомогою до лікарів звернулися батьки дитини. Їхнє занепокоєння викликало те, що дитина заснула і тривалий час не прокидалася. Сільський фельдшер після попереднього огляду дитини порадив терміново відвезти її до реанімаційного відділення Острозької районної лікарні. А вже звідти лікарі, зважаючи на тяжкий стан дівчинки, звернулися по допомогу до своїх колег з дитячої обласної лікарні.
<P>— Остаточно визначити, від чого померла ця дитина, ми не можемо, — розповів кореспонденту «РВ» завідувач реанімаційного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні Микола Хоружий. — Наскільки мені відомо, там справді був факт вживання дитиною алкоголю, зокрема вина. Але якби це було тільки алкогольне отруєння, то ми з цим впоралися б. Під час лікування у дитини було виявлено тяжку хворобу — запалення головного мозку.
<P>Прокуратура Рівного проводить перевірку, за результатами слідчих дій правоохоронці вирішать, чи порушуватиметься кримінальна справа. А поки що, до висновку медичної комісії, остаточно говорити про причини смерті ніхто не зможе.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса