Новини

До 25 жовтня планується відкрити одну капітально відремонтовану сторону мосту через річку Случ

<P>До 25 жовтня мають відкрити для проїзду автомобільного транспорту одну капітально відремонтовану сторону мосту через річку Случ у місті Сарни. Про це повідомили з прес-служби облради. Так пообіцяв депутатам під час виїзного засідання тимчасової комісії обласної ради перший заступник начальника Служби автомобільних доріг України в Рівненській області Микола Демиденко.
<P>Як повідомлялося раніше, у зв’язку із закриттям на капітальний ремонт мосту, що забезпечує рух автотранспорту через Случ на трасі Ковель-Київ, виникло багато проблем. Негативний вплив обмеженості транспортного сполучення відчувають жителі Сарненського та Рокитнівського районів. Ускладнилася ситуація щодо медичного обслуговування, адже частина відділень Сарненської центральної районної лікарні розташована за мостом. Виникають збої в роботі промислових підприємств, зокрема, великі збитки несе Рокитнівський склозавод, на якому активно триває спорудження нової виробничої черги.
<P>Наразі, за словами шляховиків, із запланованих для об’єкта 7,7 млн.грн. залучено майже 1,5 млн.грн. Згідно з графіком закінчення робіт датовано 20 грудня 2006 року. Ця дата, – за словами заступника голови облради Леонтія Самчука, – нереальна, адже технологічно якісно виконати будівельні роботи у зимовий період неможливо. Щодо забезпечення на період будівництва руху транспорту, то варіант понтонного мосту наразі вже втратив доцільність. Єдиний вихід у ситуації, що склалася, – максимально прискорити ввід в експлуатацію хоча б однієї сторони мосту.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса