Новини

До епідемії грипу ще далеко

<P>У Рівному щотижня поступово збільшується кількість хворих на грип та ГРЗ.
<P>Завідуюча епідеміологічним відділом міської СЕС Ольга Романчук повідомила, що із 19 жовтня проводяться щотижневі спостереження за рівнем захворюваності рівнян на грип та гострі респіраторні захворювання.
<P>Так, за минулий тиждень показник захворюваності становив 568,2 випадка на сто тисяч населення, із них дітей до 14 років — 62,2%, а школярів — 21,2%. Натомість позаминулого — 455,7 випадка на 100 тисяч населення.
<P>
<BR>— Епідеміологічний поріг становить 900 випадків на сто тисяч населення. Тобто до епідемії ще далеко, — пояснює пані Романчук. — Проте з кожним тижнем ми спостерігаємо рівномірне зростання кількості таких хворих. Цей процес закономірний.
<P>До речі, цьогоріч, як і торік, мало людей зробили вакцинацію проти грипу. Так із жовтня лише 589 осіб вакцинувалися. Пані Романчук запевняє, що такий показник дуже низький для Рівного.
<P>— Оскільки ми очікуємо епідемію групу в лютому, тому ще не пізно зробити вакцинацію, але обов’язково необхідно проконсультуватися з лікарем.
<P>Щоб не захворіти, лікарі радять для профілактики вживати вітамін С, пити настоянку ехінацеї, відвар шипшини й тепло одягатися.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса