Новини

«Добре серце» допоможе дітям

<P>Група молодих активістів планує до дня святого Миколая назбирати 30 тисяч гривень для дитячої міської лікарні.
<P>До дня святого Миколая усі дорослі, як правило, згадують, що треба зробити подарунки дітям. Своїм. І це чудова традиція, але у Рівному її вирішили розвинути. Цього року кожен дорослий мешканець Рівного має унікальну можливість — допомогти одночасно дуже великій кількості дітей. А все завдяки акції «Добре серце», яку проводить «Батьківщина Молода» і в межах якої буде проведено збір коштів для Рівенської міської дитячої лікарні — на апарат ультразвукової діагностики (УЗД).
<P>Як виявилося, лікарня вже давно потребує нового апарата УЗД — для дослідження внутрішніх органів, але грошей на подібні видатки ніхто медикам не дає. Потрібно ж від 30 до 50 тисяч гривень. Саме таку суму і мають намір зібрати молоді активісти.
<P>Із 16 по 19 грудня вони з дзвіночками, у червоних шапках і зі скриньками в руках вийдуть у найбільш людні точки Рівного, щоб приймати пожертви від рівнян, яким даруватимуть маленькі сердечка як відзнаку про їхню участь в акції «Добре серце». Організатори сподіваються, що це буде видовищно і радісно, а тому приверне увагу багатьох людей і допоможе зібрати гроші на УЗД-апарат.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса