Новини

Добудова школи для держави – тягар.

<P>Педагоги й учні ЗОШ №14 зачекалися новосілля. Ніяк не обрадують їх будівельники, які зводять нове приміщення школи. Їм заважає недофінансування робіт. Торік на добудову ЗОШ №14 у Держбюджеті закладалося 2,550 мільйона гривень субвенцій. Цьогоріч — по нулях. Кілька років поспіль об’єкт будує УКБ міськвиконкому. Через нестачу коштів УКБ зупиняло роботи. Зараз ситуація повторюється.
<P>— Знову школа не будується. На закінчення робіт треба сім мільйонів гривень, — важко зітхає заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик. Кошти, м’яко кажучи, не по кишені міській освіті, чий загальний бюджет 63,174 мільйона гривень з урахуванням комунальних послуг і зарплат педпрацівникам. Взяти з інших джерел — немає звідки.
<P>Бюджет розвитку наповнюється слабенько. Та й інші галузі вимагають фінансових вливань. У підсумку — споруда має шанс перетворитися у довгобуд з усіма невтішними для неї наслідками. А тим часом, за словами директора ЗОШ №14 Юрія Демчука, ремонтують стару будівлю школи — щоб гідно зустріти перше вересня. Тут навчаються 209 учнів і працюють 30 педагогів. Переважно це діти з Басового Кута.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса