Новини

Домашній собака понівечив малюка.

<P>Від укусів домашнього собаки постраждав однорічний Дениско. Хлопчик грався на подвір’ї, коли пес накинувся на нього та пошматував обличчя.
<P>Лише коли фахівці травматологічного відділення Дубенської міської лікарні надали малюкові невідкладну допомогу, схвильована матір спромоглася розповісти, як усе трапилося. За її словами, маленький Денис бавився на подвір’ї. Собака на той момент примостився біля баняка та щось їв. Не почуваючи лихого, дитина рушила в його бік та почала відтягати пса від обіду. Подібна гра мала прикрі наслідки. Розлючений пес накинувся на хлоп’я, звалив малого на землю та кілька разів вкусив за обличчя. Після огляду дитини лікарі-травматологи зафіксували неглибокі покуси в ділянці носа, щік.
<P>Уже за кілька діб рани почали гоїтися. Малюка разом із мамою перевели до дитячого відділення місцевої лікарні для надання антирабічного (протисказового) лікування. Попри всю серйозність ситуації, на щастя, хлопчик відбувся лишень незначними ранами та переляком, а про неприємний випадок йому в майбутньому нагадуватимуть хіба що ледь помітні рубці.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса