Новини

Дорогу до Гурб прокладатимуть за рахунок тернопільчан?

<P>Між селами Зелений Дуб Рівненської та Андрушівка Тернопільської областей потрібно прокласти дорогу. Такої думки депутати Рівненської облради, які на минулій сесії затвердили відповідне звернення до колег-депутатів із сусідньої області.
<P> Рівненські депутати переконані, що будівництво дороги сприятиме розвитку економічних та культурних зв’язків між нашою та Тернопільською областю. До того ж, її будівництво дасть змогу створити нові туристично-краєзнавчі маршрути.
<P>Згідно із задумом депутатів, дорога має з’єднати між собою села Дермань та Тилявка, які пов’язані з ім’ям видатного українського письменника Уласа Самчука.
<P>У своєму зверненні вони запропонували колегам з Тернополя провести будівництво спільними силами. Сусідів просять передбачити необхідні кошти на будівництво дороги у Тернопільській області. Рівненська облрада, у свою чергу, вже передбачила фінансування ділянки дороги на території нашої області. Загальна довжина дороги, яку необхідно збудувати, складає 1,7 кілометра, із них лише 0,4 кілометра — на території Рівненської області.
<P>Марина ПОПОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса