Новини

Другий фільм із циклу “Сім чудес Рівненщини” покажуть 26 січня

<P>26 січня в ефірі телеканалу “Рівне 1” — другий фільм Руслани Броновицької з циклу “Сім чудес Рівненщини” у рамках одноіменного спільного проекту Видавничого дому “ОГО” та телерадіокомпанії “Рівне 1”, підтриманого Рівненською облдержадміністрацією.
<P>Другий фільм присвячений Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирю. Нагадаємо, що фільми з циклу “Сім чудес Рівненщини” виходять на каналі “Рівне 1” щомісяця. Перший фільм глядачі побачили у грудні, він був присвячений вузькоколійній залізниці “Антонівка-Зарічне”.
<P>Другий фільм з циклу “Сім чудес Рівненщини” демонструватиметься у суботу, 26 січня, о 19.30 з повтором у неділю, 27 січня, о18.15 на каналі “Рівне 1”.
<BR>Текстову версію фільму та фотогалерею буде розміщено на Рівненському інформаційному порталі <A href=”http://www.ogo.ua/”>www.ogo.ua</A> <A href=”http://www.ogo.ua/”>http://www.ogo.ua</A> та на сайті ТРК “Рівне 1” (<A href=”http://www.rivne1.tv/”>www.rivne1.tv</A> <A href=”http://www.rivne1.tv/”>http://www.rivne1.tv</A>).

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса