Новини

Дружина Президента України візьме участь у благодійному святі в Рівному

<P>30 листопада до Рівного приїде дружина Президента України – голова наглядової ради фонду „Україна 3000” Катерина Чумаченко, вона візьме участь у проекті-святі „Культура великого народу починається з душі маленької дитини”.
Про це повідомили з Рівненської міської організації партії “Народний Союз Наша Україна”
Свято відбудеться 30 листопада, у Рівненському міському палаці дітей та молоді, о 14 годині. .Очікується, що до складу делегації гостей з Києва, які візьмуть участь у проекті, увійдуть: народний депутат України, голова ради МГО “Світ Родини” Лариса Усаченко, президент МГО “Світ Родини” Оксана Білозір, Міністр культури та туризму Ігор Ліховий, Міністр України у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Міністр освіти та науки України Станіслав Ніколаєнко, та багато інших, шанованих та авторитетних в Україні діячі.
Проект реалізовуватиметься у рамках загальнонаціонального форуму „Україна очима жінки”. Він має за мету привернути увагу суспільства до проблем соціально-незахищених груп дітей та передбачає комплекс заходів культурного та благодійного характеру.
Проект реалізується під патронатом Президента України Віктора Ющенка.
Організатори проекту – Міжнародна громадська організація „Світ Родини” та Рівненська обласна організація Політичної партії „Народний Союз Наша Україна”
Керівник оргкомітету –Сергій Паладійчук.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса