Новини

Дубенські республіканці наполягають, щоб міський голова Дубна прозвітував перед міською громадою про свою роботу

<P> Дубенська міська організація РПУ вимагає щоб міський голова Дубна Віталій Никитюк негайно публічно прозвітував перед міською громадою про свою роботу, як це передбачено законодавством.
<P> Про це повідомив голова Дубенської міської організації РПУ Борис Голова.
<P> РПУ наполягає, щоб звіт був здійснений з дотриманням норм законодавства, а саме: міський голова має розповісти городянам про свою діяльність на цій посаді за останній рік на відкритій зустрічі з громадянами у зручні для дубенців, а не лише для міського голови, день і час. Про її проведення потрібно завчасно повідомити мешканців міста.
<P> За словами голови Дубенської МО РПУ, республіканці звернулися з відповідною заявою до Віталія Никитюка в зв’язку з тим, що перший і останній такий звіт він робив у квітні 2004 року. Та зустріч була наспіх підготовлена, міський голова виступив у робочий час перед обмеженим колом осіб, обговорення практично не було, багато проблемних питань залишилося без відповіді, – зазначив Борис Голова. “А згідно зі Статутом Дубна, міський голова має звітувати про свою роботу перед територіальною громадою не рідше одного разу на рік на відкритій зустрічі з громадянами”, – наголосив Борис Голова. – “Адже такий звіт є однією з важливих гарантій відповідальності органів і посадових осіб міського самоврядування, зокрема, міського голови перед громадою Дубна”.
<P> У разі ігнорування нашої законної вимоги, залишаємо за собою право на подальші дії у рамках чинного законодавства, – підкресли Борис Голова.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса