Новини

Дубровицький комплекс “Віпос” імовірно перепродадуть

<P>Дубровицький комплекс “Віпос” імовірно перепродадуть. Таку думку висловив голова Дубровицької райдержадміністрації Леонід Стрибулевич.
<P>Про облаштування на місці збанкрутілої бавовняно-прядильної фабрики у Дубровиці товариства “Віпос” стало відомо наприкінці минулого року. Йшлося про викуп 40 га землі і декларування засновниками складської переробки вузлів та агрегатів для “Ауді” та “Фольксвагенів”, роздрібної торгівлі. Влітку на території майбутнього виробництва проводився благоустрій.
<P>Сумніви стосовно того, чи справді у Дубровиці буде те, що задекларовано новими власниками, має голова Дубровицької райдержадміністрації Леонід Стрибулевич.
<P>– Мені здається, що власники просто хочуть перепродати підприємство, – коментує керівник району. – Взялися активно, а зараз там повне затишшя. Обладнання, яке було, здали на брухт, охорона стоїть і все. До власників ми достукатися не можемо.
<P>Натомість виконавчий директор підприємства Володимир Новак повідомив, що місцеві працівники і надалі займаються благоустроєм.
<P>„Нічого нового сказати не можу. Потрібно зробити великий обсяг робіт, – наголосив виконавчий директор. – Але з виборами це не пов’язано”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса