Новини

Двох посадовців департаменту ОДА судитимуть

Прокуратурою Рівненської області спільно із Головним управлінням Національної поліції в Рівненській області завершено досудове розслідування стосовно директора та першого заступника директора одного із Департаментів Рівненської обласної державної адміністрації. Про це інформує пре-служба прокуратури Рівненської обл.

Як повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик, встановлено 4 епізоди злочинної діяльності чиновників та задокументовано корупційну схему у сфері надання послуг санаторно-курортного лікування.

Зокрема, слідством здобуто достатньо доказів того, що посадовці органу влади прийняли від директорів санаторіїв пропозиції одержати неправомірну вигоду у вигляді послуг з проживання в одному із санаторно-лікувальних закладів на суму понад 3 тис грн та кошти у сумі 56 тис грн за сприяння у фінансуванні договорів щодо оздоровлення осіб, постраждалих внаслідок ЧАЕС.

Крім того, безпосередньо директора цього Департаменту було викрито під час вимагання та одержання 9 тис грн неправомірної вигоди за сприяння у безперешкодному оздоровленні осіб, які не є постраждалими внаслідок ЧАЕС.

Органом досудового розслідування та процесуальним керівником у кримінальному провадженні дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто прийняття пропозиції, одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаної із вимаганням, повторно, за попередньою змовою групою осіб, – поінформував Андрій Боровик. – Нині підозрювані звільнені з посад. Стосовно обох судом застосовано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Обвинувальний акт у цьому кримінальному провадженні скеровано до Рівненського міського суду для розгляду по суті.

Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса