Новини

Двох засуджених умовно-достроково звільнили

<P>Двох чоловіків, які відбували покарання у Рівненському слідчому ізоляторі, відповідно до рішення спостереженої комісії умовно-достроково звільнено.
<P>Про це повідомив заступник начальника СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи зі спецконтингентом Юрій Воронко.
<BR>Днями відбулося виїзне засідання спостережної комісії. Її члени розглянули та задовольнили подання комісії Рівненського слідчого ізолятора щодо умовно-дострокового звільнення двох засуджених, які відбували покарання у відділенні господарської обслуги.
<P>— Один чоловік відсидів половину терміну за крадіжку, а інший перебував за ґратами за грабіж і вийде на півроку раніше, — розповідає пан Воронко. — Ці двоє чоловіків довели те, що вони виправились і усвідомили свої помилки.
<P>Для довідки: спостережна комісія при Рівненській міській раді працює з квітня 2004 року. Вона складається із 13 осіб, які організовують громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.
<P>Члени комісії проводять виховну роботу із достроково звільненими особами до повного закінчення строку покарання. Колишньому засудженому допомагають влаштувати цивільне життя: надають психологічну та соціальну допомогу, вирішують питання працевлаштування, забезпечення житлом.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса