Новини

Директор “Джерельця” не має намірів відмовлятися від виграного тендеру

Засідання будівельної комісії нині у Рівненській обласній раді розпочалось із питань щодо контрактів з директорами комунальних закладів, пише ЧаРівне.

Одній із кандидаток на посаду директора комунального закладу «Рівненський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради Аллі Кучер прямо у залі засідань депутати влаштували “допит”. 

Власне кажучи, щодо претензій до директора табору “Джерельце”, то їй висловили недовіру у наданні психологічної підтримки військовим, на яку заклад отримав мільйони.

Натомість, голова комісії Микола Кучерук наголосив на публікаціях у ЗМІ щодо проведення тендеру та радить Аллі Кучер пояснити про це рівнянам.

Якщо писання стоїть, скільки за місяць прийшло бійців, то це не так. Бо є питання здорового глузду. Для суспільства на сьогодні його мало. Для суспільства цього недостатньо. Щоби не служби безпеки, не бійці, а потрібно, щоби Ви особисто знайшли контакт з громадськістю області. Ми бачимо фотографії, інші звинувачення. Це моя громадянська позиція, – зауважує Микола Кучерук.

Сама ж Алла Кучер зазначає, що кожному із бійців, які звернулись до центру реабілітації виділили по 1, 5 тисячі гривень. Депутат Діана Гордійчук запитала про кошти, які “Джерельце” отримало минулоріч.

Я раджу Вам зізнатись, про те як ви вчинили з атомниками. Число самогубств буде двічі більше, ніж за період війни. Ви не надавали психологічної реабілітації, її не було в принципі. Я радила б зізнатись у цьому.  Відмовтеся від тендеру, який ви знову виграли, – каже Діана Гордійчук.

Алла Кучер оголосила, що не має намірів відмовлятися від виграного тендеру на реабілітацію інших бійців. Запевняла, що реабілітацію військовим надали. Пані Кучер каже, що всіх було близько 200 військовослужбовців.

Рішенням членів комісії питання щодо директора комунального закладу перенесли на обговорення сесії Рівненської обласної ради.

Вікторія КОВТУНОВИЧ

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса