Новини

Директор “Рівнеоблводоканалу” називає провокаціями заяви місцевих політиків про можливе подорожчання води

<P> “Провокацією” назвав заяви окремих місцевих політиків про можливе чергове підвищення тарифів на воду директор ОВП ВКГ “Рівнеоблводоканал” Володимир Хомко.
<P> “Питання про підвищення тарифу у зв’язку з подорожчанням електроенергії навіть не ставилося”, – наголосив Володимир Хомко. Дійсно електроенергія подорожчала на 3,5%, але це підвищення не кардинальне, підприємство має кошти щоб його “покрити”, – зазначив директор “Рівнеоблводоканалу”.
<P> За його словами, подорожчання електроенергії коштуватиме підприємству приблизно 30 тис грн на місяць. “Оскільки ми щомісяця отримуємо від споживачів приблизно по 2,8 млн. грн, ми можемо вчасно розраховуватися за електрику. Якщо вона не буде різко дорожчати, то найближчий рік ми зможемо протриматися без підвищення тарифу на водопостачання”, – наголосив Володимир Хомко.
<P> “Із вересня цього року ми підняли тарифи на воду, тепер підприємство має обігові кошти. Це дало змогу закупити сучасне обладнання, яке дозволить зменшити енергетичні затрати. Наразі ми закінчуємо заміну та ремонт насосів на насосній станції “Боярка”, пізніше заплановане оновлення обладнання на Новому дворі. На підприємстві реалізується програма з енергозбереження. Тому нині ми готові до підвищення вартості електроенергії. А різноманітні заяви, що роблять місцеві політики на цю тему – це чисті провокації”, – підкреслив Володимир Хомко.
<P> За його словами, підприємство нині завершує процес погашення заборгованості перед енергетиками, яка утворилася в попередні роки. Цю роботу планують завершити в першому кварталі 2006 року. У жовтні 2005 року, вперше за останні роки, “Рівнеоблводоканал” спрацював без збитків, – підкреслив Володимир Хомко.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса