Новини

Експерти оцінювали рівень безпеки на Рівненській АЕС

<P>З 23 до 26 липня на Рівненській АЕС проходила комплексна інспекційна перевірка стану експлуатаційної безпеки енергоблоків під головуванням державного інспектора Державного комітету ядерного регулювання України (ДКЯРУ) Олександра Демчука.
<P>Перевірка проводилась інспекторами ДКЯРУ з залученням спеціалістів ДНТЦ ЯРБ та інспекції ДКЯРУ на РАЕС. Стан безпеки на енергоблоці №4, крім представників ДКЯРУ, оцінювали експерти Європейського Союзу та ЄБРР з 6 країн.
<P>Від Рівненської АЕС координаторами робіт виступили головний інженер станції — Михайло Колісниченко та головний інспектор — Юрій Павлов.На енергоблоці №4 перевірка виконання Програми підвищення безпеки проводиться вдруге. Першу, стартову, провели в 2005 році, а її результати визнали успішними. Мета нинішньої, проміжної, перевірки — оцінка поточного стану, моніторинг впровадження запланованих заходів із закінченням виконання програми в цілому в період третього планового ремонту. Фінішна, третя перевірка, підсумує виконання всієї Програми.
<P>За словами іноземного експерта, представника кампанії «Ріскаудіт» Янке Рольфа, на цьому етапі вивчені 60 заходів, їх стан дозволяє з впевненістю очікувати виконання всіх заходів Програми. Голова перевірки Олександр Демчук підкреслив, що експертам вдалось встановити реальну картину стану безпеки на РАЕС завдяки чіткій організації та конструктивності роботи спеціалістів ВП РАЕС, їх постійній співпраці з ДКЯРУ. На Рівненській АЕС досягнуті достатні результати та розуміння у вирішенні проблем безпеки не тільки на рівні керівництва, а й на рівні спеціалістів.
<P>Генеральний директор станції Микола Фрідман підтвердив пріоритетність безпеки в діяльності РАЕС особливо зараз — у період робіт з продовження терміну експлуатації перших енергоблоків станції.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса