Новини

Енергетики обіцяють не виключати світло на Рівненщині

<P>Для того, аби зимова негода чи стихійні лиха не призупиняли енергопостачання в області, енергорозподільча компанія вклала близько 9 мільйонів гривень у реконструкцію ліній передач.
<P>Щороку найбільше від різних стихійних лих потерпають північні райони Рівненщини. Ситуацію із зруйнованими електромагістралями в Рівнеенерго вирішують традиційно — старі системи та лінії, які не витримують навантаження та примх погоди, замінюють на нові конструкції. Лише цього року реконструйовано 150 кілометрів ліній електропередач, розповідає технічний директор компанії “Ей-І-Ес Рівнеенерго” північного регіону Ігор Красінський.
<P>Усі роботи з відновлення та реконструкції ліній Рівнеенерго проводить за власний рахунок. Найбільшу увагу приділяють півночі області, де електроенергія є чи не основною ознакою цивілізації. У селищах та містах, які найбільше потерпають від негоди, і як наслідок стають від’єднаними від енергопостачання, енергорозподільча компанія реконструює не лише лінії передач, а й замінює старі дерев’яні опори на залізобетонні. Великим кроком уперед у Рівнеенерго вважають введення в експлуатацію нових трансформаторів для підвищення якості електроенергії. Відтепер, обіцяють енергетики, напруга “не скакатиме” у Катеринівці, Рокитному та Бугрині.
<BR>Мешканці обласного центру також не залишилися без уваги енергорозподільчої компанії. Лише у Рівному на станції Південній, яка обслуговує чверть нашого міста, замінили 16 старих масляних вимикачів на нові вакуумні. Такі зміни енергетики планують зробити на всіх об’єктах. Крім того, до кінця року реконструюються майже 180 кілометрів ліній передач.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса