Статті

Футбольна згуртованість депутатів.

<P>Понад тридцять питань порядку денного лише за кілька годин встигли розглянути депутати на сесії обласної ради. Ініціаторами такої працьовитості та згуртованості у прийнятті рішень стали депутати — футбольні болільники, до яких належить і голова обласної ради Олександр Данильчук. А його перший заступник Валентин Королюк між короткими доповідями промовців пошепки інформував про програму телевізійної трансляції футбольних матчів голову облдержадміністрації Віктора Матчука. Незважаючи на спроби не-вболівальників зупинитися на розгляді деяких питань більш детально, свою роботу депутати все ж встигли завершити за півгодини до початку футбольного матчу.
<P><STRONG>Л<a href=”http://imi.org.ua” target=”_blank” class=”url”>ІМІ</a>ТИ НА СПЕЦІАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ РОСЛИННИХ РЕСУРСІВ</STRONG> затвердила сесія обласної ради. Постійним лісокористувачам — обласному управлінню лісового господарства, обласному управлінню агропромислового розвитку та Костопільському військовому лісгоспу визначено ліміти на використання лікарської сировини, дикорослих плодів, ягід та грибів. Зокрема, у цьому році в області дозволено заготовити 3500 тонн журавлини, 14400 тонн чорниці, 1500 тонн білих грибів, 2000 тонн опеньок, 100 тонн суниць, 20 тонн трави конвалії. Окрім того, лімітовано заготівлю кореню аїру, листя брусниці, трави золототисячника, квітів цмину, плодів горобини, а також ожини, малини, лохини та лисичок.
<P><STRONG>ДВА РОДОВИЩА ГРАНІТІВ ДЛЯ ГІРНИЧИХ ВІДВОДІВ</STRONG> надала обласна рада ТзОВ «Селищанський гранітний кар’єр». Цьому товариству надано гірничий відвід площею 72,38 гектара для розробки родовища гранітів «Селищанське-1» та гірничий відвід «Селищанське-2» площею 137,61 гектара у Сарненському районі.
<P><STRONG>ДОЗВІЛ НА ПРИДБАННЯ У СПІЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ</STRONG> територіальних громад області банно-прального комплексу №13 ТзОВ «Фірма Либідь» на вулиці Дворецькій, 108 дала обласна рада. Вартість будівлі з технологічним обладнанням визначена незалежним експертом у 52506 гривень. Після придбання об’єкт має бути передано на баланс обласного протитуберкульозного диспансеру, який планує за умови придбання пральні зекономити на пранні 26 тисяч кілограмів білизни за рік 17,7 тисячі гривень.
<P><STRONG>РЕКТОРОМ РІВЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ</STRONG> обласна рада призначила Миколу Віднічука. Попередньо на зборах трудового колективу інституту за кандидатуру Віднічука проголосувало 96 із 97 працівників інституту.
<P><STRONG>МИКОЛА СОРОКА ВИЗНАЧИВСЯ ІЗ КОМІСІЄЮ</STRONG>, в якій працюватиме в обласній раді. Депутат від партії «Відродження» написав заяву про включення його до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків. Депутати облради підтримали колишнього голову облдержадміністрації, тож нині у цій постійній комісії працює вже 14 депутатів.
<P><STRONG>ПОРЯДОК ТА УМОВИ БЕЗПЛАТНОГО ПРОЇЗДУ</STRONG> встановлено для депутатів обласної ради. Згідно з рішенням сесії обласної ради її депутати мають право безплатного проїзду територією області залізничним, автомобільним, а також всіма іншими видами транспорту, окрім таксі. Для цього обласна рада надасть, за умови надання депутатом заяви про таку потребу, проїзні документи тривалого або одноразового користування. Безплатний проїзд депутатів оплачуватиметься з кошторисних призначень за статтею «Видатки на відрядження».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса