Новини

Ганебний прийом Черномирдіна.

<P>Поважні персони такого рівня, як Надзвичайний і Поважний посол Росії в Україні Віктор Черномирдін у Рівне заїжджають рідко.
<P>Можливо, це навіть краще, бо прикрий випадок, який трапився у п’ятницю під час візиту дипломата, показує невміння міської влади готуватися до прийому високих гостей. Віктор Черномирдін приїхав у місто, щоб взяти участь у відзначенні 90-ї річниці з часу Брусиловського прориву, який практично переломив хід Першої світової війни. Ця операція царської армії розпочалась поблизу нинішнього Кузнецовська та пройшла теренами Волинської і Рівненської областей. Урочисті заходи проводили на меморіалі на вулиці Білій, біля РЗВА.
<P> Комунальні служби встановили там спеціальний дерев’яний подіум для гостей. Разом із російським дипломатом до Рівного завітали австрійці, делегацію яких очолював представник австрійського “Чорного хреста” Отто Янусс. Поважні гості розташувалися на підвищенні, покритому блакитною цератою. Віктор Черномирдін зайняв місце в центрі, а його з обох боків оточили керівник Рівненської ОДА Віктор Матчук і голова облради Олександр Данильчук.
<P>Праву частину подіуму зайняли австрійці, а ліву — свита російського дипломата. Мітинг-реквієм розпочався без будь-яких підозрілих явищ. Заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Богатирчук-Кривко зачитала вітальну промову та передала слово решті високим посадовцям. За нею до мікрофона підійшов перший заступник Віктора Чайки Олексій Хмилецький, який закінчив свій виступ словами “вшануймо пам’ять загиблих солдат хвилиною мовчання”. У цей момент почувся сильний гуркіт і… права половина подіуму розвалилася.
<P>Австрійці ледь втрималися на ногах, а народний депутат Василь Берташ разом із ними відбувся переляком. Віктор Черномирдін, який стояв саме посеред сцени, став хилитися у правий бік. Від падіння дипломата фактично врятував голова облради Олександр Данильчук, який схопив його за праву руку та відтягнув убік. Однак посол холоднокровно подивився на розвалений подіум і жодним словом не обмовився про прикрий випадок. Згладив інцидент голова Рівненської ОДА Віктор Матчук. За його словами, “подіум не зміг витримати всіх, бо на ньому стояло не двоє осіб”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса